Rıza Metni

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİLMESİNE İLİŞKİN RIZA METNİ

 

SCOPE INVEST E-TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“SCOPE INVEST” veya “ŞİRKET”) olarak

hazırladığımız işbu Ticari Elektronik İleti Gönderilmesine İlişkin Rıza Metni (“Rıza Metni”) ile alan adı www.uretti.com olan platformumuzda sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek, kampanyalar ve yeni ürünler hakkında haberdar edebilmek ve platformumuza yönelik deneyimleriniz hakkında görüşlerinizi alabilmek başta olmak üzere sizlerle iletişime geçebilmek için sizleri bilgilendirmek ve açık rızanızı almak istiyoruz. Bu kapsamda, işbu Rıza Metni’ni okumanız ve aşağıda yazan yollarla sizlerle iletişime geçebilmemiz için onay vermeniz gerekmektedir.

İşbu Rıza Metni kapsamında, www.uretti.com platformu aracılığıyla yeni ürünler ve kampanyaların tanıtımı başta olmak üzere, tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla SCOPE INVEST ile paylaşmış olduğum veya ilerleyen dönemlerde paylaşacağım telefon ve e-posta ve mobil uygulamalar aracılığıyla adresimin kullanılmasına ve işbu iletişim araçları ile şahsımla iletişime geçilmesine, bu kapsamda paylaşmış olduğum bilgilerin SCOPE INVEST tarafından saklanmasına, kullanılmasına ve ticari elektronik iletinin içeriğinin ve gönderiye ilişkin diğer kayıtların gerektiğinde kayıt altına alınarak saklanmasına onay veriyorum.

İşbu Rıza Metni, https://www.uretti.com/kisisel-verilerin-korunmasi web adresindeki Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni’nin (“Aydınlatma Metni”) ayrılmaz bir parçasıdır.

İşbu Rıza Metni kapsamında, SCOPE INVEST’e kullanması ve saklaması için izin verdiğiniz iletişim tercihlerinizi yönetme hakkınız saklıdır. Herhangi bir zaman diliminde, iletişimi durdurma, tercihlerinizi güncelleme veya kişisel verilerinizin işlenmesine dair açık rızanızı geri çekme hakkınız bulunmaktadır. İletişim tercihlerinize ve kişisel verilerinize ilişkin taleplerinizi Aydınlatma Metni içeriğinde yer alan yönlendirmeleri inceleyerek ŞİRKET’imize iletebilirsiniz.