Uretti Nedir?

Şirketi olmayan bireysel üreticileri çözüm ortağımız Hepsiburada.com' dan başlayarak milyonlarca alıcıya ulaştırıyoruz. Üreten herkesin emeğine değer katan, e-ticaret dünyasının kapılarını açan ve üreticileri bu dünyaya hazırlayan güvenli bir e-ticaret kanalıyız. Uretti üzerinden ürününü satmak çok kolay; Uretti.com' a gir, üretici ol, mağazan oluşsun, ürününü yükle, fiyatını belirle, ürününü bize kargola. Ürünlerini kalite kontrolden geçirir, e-ticaret sitelerinde satışa açar, paketler, sevkiyata hazır hale getirir ve kargoya teslim ederiz. Satış öncesi ve sonrası bütün süreci yönetir ve seni operasyon yüklerinden kurtarırız. Tek yapman gereken üretmek ve ürettiğini Uretti.com' a yüklemek.

Misyonumuz; Üreticilerimizle birlikte adil, güvenilir ve yenilikçi dijital bir iş birliği modeli oluşturarak, kendi işini kurmak isteyen girişimcileri  ve küçük üreticileri ekonomiye katılımıni sağlamak.

Vizyon; Çıktığımız teknolojik yolculuğun geliştirici gücüne inanıyor ve bu ekosistemin yarattığı etkinin sürdürülebilir kalkınma hedeflerine katkıda bulunmasını hedefliyoruz.